Cam Filmi

Cam filmi aracınıza yeni bir bakış kazandırırken aynı zamanda birçok faydası bulunmaktadır.

  • Isı Yalıtımı: Araç camlarınızın kaplanması aracınıza giren ısı miktarını azaltarak sıcak havalarda daha konforlu bir sürüş sağlar.
  • UV koruması: Cam filmlerimiz zararlı UV ışınlarının %99’una kadarını engelleyerek cildinizi ve gözlerinizi hasardan koruyabilir, ayrıca aracınızın iç kısmının plasik aksamlar dahil solmasını veya çatlamasını önler.
  • Daha fazla mahremiyet: Cam filmi, insanların aracınızın içini görmesini zorlaştırarak size daha fazla gizlilik ve güvenlik sağlar.
  • Parlamayı azaltma: Filmli camlar güneşten veya farlardan kaynaklanan parlamayı azaltır, bu da görüşü iyileştirir ve sürüşü daha güvenli hale getirir. Örneğin tünel çıkışında aniden gelen gün ışığının görüşünüzü bozmasını engeller.
  • Tarz bir duruş: Cam filmi aracınıza şık bir görünüm kazandırır ve yeniden satış değerini artırır.
clsizolasyon.com - İzmir İzolasyon ve Yalıtım Hizmetleri kktc.pro - Kuzey Kıbrıs Web Tasarım Hizmetleri Uğur Diş Concept - İzmir Mimarlık Ofisi Motosiklet Kıbrıs - Kuzey Kıbrıs Motosiklet İkinci el alış ve satış Göktuğ Gülsever Mimarlık - İzmir Mimarlık Ofisi Çözüm Reklam Fuar Hizmetleri Robson Pharma Aymore Bitkisel Adana Orman Ürünleri İzgi Kurukahve Dünyası İzgi Baharat Dünyası Shero Cosmetic - Kozmetik Ürünleri Güvenyol Sürücü Kursu Gold İlaç A.ş. Güvenyol Sürücü Kursu PPF Kaplama Kitsune Kimya